Vítejte na našich stránkách!

Jsme nevelký oddíl čítající cca 10-30 členů, který působí ve středu krásných klidných Lužických hor.

Náš oddíl spravuje všechny skály okolo Horního Sedla, Kozích hřbetů a Havrana u Jitravy, ale rádi zdoláváme skály všeho druhu, hlavně v nedalekém Oybinu a Jonsdorfu v Německu.

Klub horolezců vlastní naši chloubu, horo chalupu na Horním Sedle, kterou je možné si pronajmout. Pořádáme také několik každoročních akcí, jako je Běh Císařským údolím, Horo víkendy a Horo tábory pro děti.

Běh Císařským údolím

Horolezecký víkend

Horolezecký tábor

Termín zatím není znám.

Horo tábory pořádáme jen v letních měsících a trvají cca 5 dní. Náplň je podobná jako na horo víkendech.

Vzkazy

Vzkaz:
Tak kamarádi bohužel musíme zrušit Běh Císařským údolím. Další termín dáme samozřejmě vědět.
Moje reakce na vzkaz:
zapsal:  Kolik je 6x6:

Poznamka:

Tato vývěska pro vzkazy není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

Do pole vpravo od "Zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům a různým pindíkům, kteří by sem mohli zapisovat mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.

Nový vzkaz

Obsazenost chalupy

volné k rezervaci
  nepotvrzená rezervace
  potvrzená rezervace

Aktuální omezení lezení

Tak je to tady.

Zákaz lezení na Fellerovu věž do odvolání. Hnízdění.

Zákaz lezení na Havrana u Jitravy.

Více info na SO.

Zápisy ze schůze