Galerie 2020

Labak v říjnu s Petrem a Petrou

Byl zase krásný den, tak jsme zajeli do Labáku. Musím přiznat, že Petr vybral opravdu samé krásné věci.

Posezení pod prckem v Listopadu

Bylo krásně, tak proč nezajít na buřta a trochu lezení. I kuličky jsme stihli.

V Labáku se Zrndou

Ta si ale mákla!!

Bielatal v říjnu se Zrndou

Asi poslední slunný víkend, tak honem do Německa lozit. Petr nám do toho hodil vidle a jel do Labáku, ale i tak to byla pecka.

Prachov v září Já, Standa a Zrnda

Ve Skaláku Já, Standa a Hanuška na Taktovce a.....

Byl krásný den, tak jsme zajeli do Skaláku na Taktovku. Nejvíc si to užil Jarda, který konečně nebyl jen s mamkou. Jarda byl naprosto v pohodě.

Nové cesty na Hrádecký roh

Pár fotek z dělání nových cest. V jeden den jsem se tam sešel se Špekem a Plagátem, ale ti dělali cesty asi o sedm stupňů těžší než já s Petrou. Klobouk dolů pánové.

Běh Císařským údolím

I když se to na jaře nepovedlo, tak v říjnu to bylo parádní. Bylo bezmála 100 účastníků a krásné počasí. Snad to bude příští rok zase v tradičním čase.

Se Standou v Drábkách

Jo jo to jaro dá vždycky zabrat ale hlavně hlavou. Parádní lezení.

S Hanuškou v Prachově

Tak bylo hlídaní a dalo se zajet do Prachova. Super den.

Big Wall

Když si ráno v 5.30 přivstaneš, dá se lozit i na pravém a třeba i tato cesta. Nádherná linie. Jen je to prostě makačka.

Horovíkend v červnu

Podařil se horovíkend hned po karanténě. Jarda tu rozcvičku ale zmaknul na jedničku.

Brigáda 04

Tak se nás pár sešlo a udělala se nějaká práce, i skály jsme stihli.👍 Děkuji všem za účast.

Vzpomínka na našeho kamaráda Jirku Zárybu

Video, které krásně udělala teta Marcela ze starých fotek velkých kamarádů. Je to krásné a zároveň velice smutné. Měj se tam krásně kamaráde.

Návrh naší Boldrovky

No, uvidíme zda nám město pomůže, ale moc tomu nevěřím.Vzhledem k tomu co se teď děje.

Lezení u nás v březnu

Bylo krásně, tak co jiného, než jít do skal a na buřta. No a někdo se šel vyspat😊. Jo a taky vybojovat Horezdar na Hrušku.👍👍

Posezení v březnu

Jedna taková nenápadná akcička, která se moc moc povedla.👍👍👍👍

Pár jarních Hore zdarů

Jako každé jaro je trochu hoňka urvat pár Hore zdarů. Něco se povede něco né.😊

Hore zdar 2020

Na Hore zdar na Smrtku jsem šel místo místo Pavla s Jardou, i když šel chudák Jarda ráno do práce. No a dopoledne na Havrana jsem šel s Honzou. Super akce.

Sicílie 29.1-8.2

Tak se nám povedlo v zimě zaletět na Sicílii. Byla to naprostá paráda jen domů už jsme letěli v roužkách. Snad poletíme znova za rok.