Galerie 2020

Se Standou v Drábkách

S Hanuškou v Prachově

Tak bylo hlídaní a dalo se zajet do Prachova. super den.

Big Wall

Když si rano v 5.30 přivstaneš dá se lozit i na pravém a třeba i tato cesta. Nádherná linie. Jen je to prostě makačka.

Horovikend v červnu

Podařil se horovíkend hned po karanténě.

Brigáda 04

Tak se nás pár sešlo a udělala se nějaká práce, i skály jsme stihli.👍 Děkuji všem za účast.

Vzpomínka na našeho kamaráda Jirku Zárybu

Video, které krásně udělala teta Marcela ze starých fotek velkých kamarádů. Je to krásné a zároveň velice smutné. Měj se tam krásně kamaráde.

Návrh naší Boldrovky

No, uvidíme zda nám město pomůže, ale moc tomu nevěřím.Vzhledem k tomu co se teď děje.

Lezení u nás v březnu

Bylo krásně, tak co jiného, než jít do skal a na buřta. No a někdo se šel vyspat😊. Jo a taky vybojovat Horezdar na Hrušku.👍👍

Posezení v březnu

Jedna taková nenápadná akcička, která se moc moc povedla.👍👍👍👍

Pár jarních Hore zdarů

Jako každé jaro je trochu hoňka urvat pár Hore zdarů. Něco se povede něco né.😊

Hore zdar 2020

Na Hore zdar na Smrtku jsem šel místo místo Pavla s Jardou, i když šel chudák Jarda ráno do práce. No a dopoledne na Havrana jsem šel s Honzou. Super akce.

Sicílie 29.1-8.2