WEIßBACHTAL

Fuchs

Obr.: FUCHS, 2018_07, FOTO P. FAJGL

Obr.: Fuchs (Weißbachtal), foto: z aplikace Green6plus

ALTER WEG (FUCHSLOCH), II (Písk.Sasko), , Na severovýchodní stěně vpravo spárou, která se komínově rozšiřuje na vrcholu
HERRLICHER RISS, VIIc (Písk.Sasko), , Vlevo od "Alter Weg" spárou s převislým nástupem a nakonec žlábkem na vrchol.
BERGWEG, III (Písk.Sasko), , Komínem mezi masivem a naší skálou vzhůru, překrokem a rajbasem na vrchol.
VARIANTE ZUM BERGWEG, IV (Písk.Sasko), , Vpravo nebo vlevo "Bergweg" komínem vzhůru a překrokem na vrchol.
SÜDRINNE, VI (Písk.Sasko), , Žlabem přes převis na kazatelnu a dále na vrchol.
VARIANTE ZUR SÜDRINNE, II (Písk.Sasko), , Sestoupit z masivu v komíně (průrva). Doleva traverzovat na kazatelnu a stejně jako "Südrinne" na vrchol.
BERGSPRUNG, Přeskok 2 (Písk.Sasko), , Z masivu vpravo skokem na vrchol.
MACKIWEG, VIIb (Písk.Sasko), , 3 m vlevo "Südrinne" převisem ke kruhu (stavěním) žlabem nahoru, přímo přes předvrchol na vrchol.
FOXTROTT, VIIc (Písk.Sasko), , Vpravo od "Alter Weg" stěnou přes dva kruhy a vpravo spárou na vrchol.
SCHINDER, VIIa (Písk.Sasko), , Vom Einstieg des Fuchsloches Riss außen hoch.