WEIßBACHTAL

Weißbachspitze

Obr.: WEISSBACHSPITZE (VL.) A MEHLSACK, 2018_08, FOTO P. FAJGL

Obr.: Weißbachspitze (Weißbachtal), foto: z aplikace Green6plus

ALTER WEG, III (Písk.Sasko), , Z náhorní strany se stavěním na široký balkón. Napravo rajbasem k vrcholu.
SPRUNG, Přeskok 2 (Písk.Sasko), , Z předsunutého velkého bloku na náhorní straně přeskok k širokému balkónu "Alter Weg" a tou na vrchol. (poznámka:Dolez III)
SAISONAUSKLANG, VIIIb (Písk.Sasko), , Na severovýchodní straně zahnutou ruční spárou na balkón. Vpravo stěnou přes kruh na polici (kruh). Stěnou se stavěním na vrchol.
SCHARTENWEG, VI (Písk.Sasko), , Z průrvy mezi "Mehlsack" a naší skálou krátkým komínem na balkón na "Mehlsack". Překrok a krátkým žlábkem na polici (kruh). (Se stavěním) mělkým žlábkem, doprava na balkón. Krátkou stěnou na vrchol. (poznámka:Bez stavění VIIIb)
VARIANTE ZUM SCHARTENWEG (VARIANTE), VIIa (Písk.Sasko), , V pravé čáasti jižní stěny přes plošinu ke kruhu. Po hraně na polici (kruh). (poznámka:Bez stavění VIIIb)
SÜDWAND, V (Písk.Sasko), , Nastoupat v levé části jižní stěny, po železitých lavicích vpravo traverzovat a krátkou stěnou k polici. (Se stavěním) mělkým žlábkem na široký balkón "Alter Weg" a tou na vrchol. (poznámka:Bez stavění VIIb)