FELLEROVKA
FELLEROVA VĚŽ |  HRUŠKA |  KRKAVCOVÁ |  KRKAVEC |  KRKAVČÍ HNÍZDO |  MALÁ HRUŠKA |  ŠACHTOVÁ VĚŽ - VÝCHODNÍ |  ŠACHTOVÁ VĚŽ - ZÁPADNÍ |

KRKAVEC

Obr.: Krkavec - JV stěna

Obr.: KRKAVEC (FELLEROVKA), 2020_06, FOTO P. FAJGL

STARÁ CESTA, III (Písk.Sasko), , 1904, Rudolf Kauschka . Vpravo v jižní stěně doleva ubíhajícím žebrem na konec a stěnou vpravo na vrchol.
PRAVÁ JIŽNÍ CESTA, V (Písk.Sasko), , 1958, Miroslav Machovič, Josef Čihula. 4 m vlevo od nástupu Staré cesty stěnou a spárou na vrchol.
JIŽNÍ CESTA STŘEDEM (KRAJKOVÁ), VI (Písk.Sasko), , 1958, Josef Čihula, Miroslav Machovič. 2,5 m vlevo od Pravé jižní podél převislé spáry na polici a žlábkem na vrchol.
TRAVERZOVÁ, IV (Písk.Sasko), , 1963, Jan Šedina, F. Volkert. Vlevo v jižní stěně stěnou na rameno a na JZ hranu. Doprava po lávce a vzhůru na vrchol.
ŠIKMÁ SPÁRA, VI (Písk.Sasko), , 10. 10. 1982, Vladimír Sojka . Vpravo v údolní stěně 3 m vzhůru k doleva ubíhající spáře, tou a později vpravo krátkým žlábkem na polici. Doleva spárou na vrchol.
ČIHULOVA CESTA, VIIb (Písk.Sasko), , 1963, Josef Čihula, Jan Kyncl. 3m vpravo od Šikmé spáry doleva ubíhající spárou k výčnělku, 4m doleva spárou a doprava do Šikmé spáry. Jí na konec a žlábkem a stěnou na vrchol.
LUŽICKÁ CESTA, VIIb (Písk.Sasko), , 1981, Jiří Novák(4), Jiří Svatoš, Jaroslav Pavelka. Uprostřed údolní stěny doleva ubíhající spárou a vpravo další doleva ubíhající spárou ke kruhu. Místy převislou stěnou do žlábku Čihulovy cesty a tou na vrchol.
CESTA CIK-CAK, VI (Písk.Sasko), , 20. 9. 1969, Josef Zárybnický, F. Volkert, Jiří Zárybnický. 3 m vpravo od Modřínové stěnou a doprava ubíhající spárou na konec. Doleva spárou na východní hřbet a po něm na vrchol.
MODŘÍNOVÁ, VIIb (Písk.Sasko), , 18. 9. 1983, Jiří Koprnický, Vratislav Votýpka, Petr Červeň. Úplně vlevo v údolní stěně přes velký převis a žebrem ke kruhu. Doleva klikatou spárou na východní hřbet a po něm na vrchol.

BLUE LINE, (VELKÁ SMRTKA, Horní skály), VII (JPK), , 4. 6. 2020, Radek Černický, Zdeněk Strnad(2). Na levém okraji východní stěny přímo převislým žebrem (BH) na polici, dále vpravo nevýrazným koutem až pod převis a přímo (smyčky) na vrchol.