FELLEROVKA
FELLEROVA VĚŽ |  HRUŠKA |  KRKAVCOVÁ |  KRKAVEC |  KRKAVČÍ HNÍZDO |  MALÁ HRUŠKA |  ŠACHTOVÁ VĚŽ - VÝCHODNÍ |  ŠACHTOVÁ VĚŽ - ZÁPADNÍ |

MALÁ HRUŠKA

Obr.: MALÁ HRUŠKA (FELLEROVKA), 2020_06, FOTO P. FAJGL

Obr.: Malá Hruška - JZ stěnka (2002)

SESTUPOVÁ, III (Písk.Sasko), , Od J přes balvany do sedla mezi Hruškou a Malou Hruškou a prostředkem stěny přímo na tření na vrchol.
SESTUPOVÁ - VAR., IV (Písk.Sasko), , Ze sedla stěnou mírně vpravo na tření na vrchol.
SEVERNÍ SPÁRA, III (Písk.Sasko), , Vpravo v SZ (údolní) stěně spárou do sedla mezi Hruškou a Malou Hruškou a Sestupovou na vrchol
SEVERNÍ CESTA, V (Písk.Sasko), , 8. 8. 1981, Jiří Novák(4), Jaroslav Pavelka. Vpravo v SZ stěně stěnou a Z hranou na vrchol.
POZDNÍ CESTA, VIIa (Písk.Sasko), , 28. 7. 1975, Miroslav Machovič, Tomáš Melichar(1),. Uprostřed SZ stěny spárou a stěnou k velkému převisu (kruh), vpravo spárou přes něj a po stupních na vrchol.
POZDNÍ CESTA - VAR. PRÁCE NESCHOPNÝCH, IXa (Písk.Sasko), , 3. 7. 1986, Petr Slanina(2), Vratislav Votýpka. Od kruhu vlevo přes převis (kruh), hranou a po stupních na vrchol.
ÚDOLNÍ CESTA, VI (Písk.Sasko), , 23. 5. 1986, Jiří Novák(4), Jiří Paseka. Vlevo v SZ stěně spárou na polici, stěnou krátce vzhůru, vlevo na hranu a na tření na vrcho.l
RÁĎOVA CESTA, VIIc (Písk.Sasko), , 14. 8. 2000, Radek Černický, Kamil Krečman. Středem jižní stěny ke kruhu.Poté na polici (smyce) a přímo na vrchol.
JIŽNÍ CESTA, V (Písk.Sasko), , 20. 6. 1973, Miroslav Machovič, B. Čechlovský. Uprostřed J stěny stěnou a sokolíkem na polici a po stupních na vrchol.

BLUE LINE, (VELKÁ SMRTKA, Horní skály), VII (JPK), , 4. 6. 2020, Radek Černický, Zdeněk Strnad(2). Na levém okraji východní stěny přímo převislým žebrem (BH) na polici, dále vpravo nevýrazným koutem až pod převis a přímo (smyčky) na vrchol.