JANOVICE V PODJEŠTĚDÍ

DVOJITÁ VĚŽ

Obr.: DVOJITÁ VĚŽ, 2018_03, FOTO P. FAJGL

Obr.: DVOJITÁ VĚŽ, 2018_03, FOTO P. FAJGL

STARÁ CESTA, II (JPK), , Vpravo v JV straně na předskalí (umělé stupy), doleva a komínem.
OBLÁ HRANA, VI (JPK), , 1983, Jaroslav Voldřich(1) stř. Jaroslav Voldřich(2). Údolní oblou hranou přes kruh na vrchol.
POUSTEVNICKÁ, VI (JPK), , 31. 7. 2012, Michal Mrvík, Honza Antuš, Vojtěch Mrvík. Údolní stěnou po lištách ke kruhu, mírně vlevo a přímo na vrchol.
STAROMÓDNÍ, ,
PROJEKT Č.60157, , 5. 10. 2012, Staromódní cesta V : údolní stěnou po nevýrazném pilíři na jeho konec ( smyčka ). Vlevo pod svislou spáru ( hodiny ) a přímo na vrchol. Michal Mrvík, Vojtěch Mrvík 3.10. 2012
SZ CESTA, II (JPK), , Vlevo v údolní stěně podál spáry na velkou plošinu a komínem na vrchol.
RELIÉF, VII (JPK), , 11. 7. 2015, Jan Paul. Úzkou V stěnou pod převis, pod ním vlevo na polici a přes břicho přímo na vrchol.
SLUNEČNÍ HRANA, VI (Písk.Sasko), , 11. 3. 1995, Jürgen Schmeißer, Niels Waaga.
VARIANTA, II (Písk.Sasko), , 6. 8. 1999, Hasso Gantze.